top of page
Проекти, де брав участь Вадим Сухоненко

Push-up.me

засновник, коуч

 

Автор методики pushUP коучингу.

Комунікативний коучинг pushUP - це авторська методика Вадима Сухоненка, своєрідний мікс сучасної теорії коучингу, передових практик в його області і власного досвіду, прийомів і технік.
Використання при роботі з клієнтами інтелект-карт і принципів управління проектами он-лайн дозволяє гарантовано вирішити широке коло завдань з особистого життя або в бізнесі.

SmartGuy A/S - STYLEPIT A/S

операційний директор в країнах Центральної та Східної Європи

 

STYLEPIT A/S- датський інтернет-магазин модного одягу - лідер ринку Скандинавії. Річна виручка - $75 млн . Акції компанії обертаються на фондової біржи NASDAQ OMX.

 

Результат: річний обсяг продаж в країнах Центральній і Східній Європі (Україна, Німеччіна, Франція, Велика Британія, Іспанія, Італія, Польща, Чехія, Росія) збільшено з 5.5 млн. євро до 9.0 млн. євро. Служба підтримки клієнтів регіона мала найвищи показники ефективності роботи в компанії.

ВАТ "Українське Дунайске пароплавство"

голова правління - президент

 

У складі: пароплавство (660 суден), Кілійський суднобудівний завод, 2 пансіоната.

Річна виручка - $60 млн., всього персонал - 4 000 осіб , офіси у Відні, Будапешті, Братиславі, Бухаресті, Русе. Корпоративні права в компаніях Німеччини, Австрії, Словаччини, Угорщини, Болгарії, Мальти, Панами, Туреччини і Лівану.

 

Результат: разроблена та реалізована антикризова програма дій впродовж найдраматичного періоду світового кризису морських та річкових грузоперевезень у 2008-2009 роках.

Діяльність пароплавства була реорганізована, в наслідок чого:

- скорочена чисельність працівників берегових підрозділів на 21%, або 231 осіб;

- скорочена чісельність плавсоставу на 28%, або 874 осіб;

- впроваджена система дистанційного моніторингу руху суден та контролю за витратами палива з преміюванням членів екіпажів суден за виконання рейсових завдань та економію витрат.

 

За підсумками 2009 року чистий збиток компанії снизився майже вдвічі - з 65 млн. гривень до 35 млн. гривень.

 

Компанія уникла банкрутства завдяки вдалим многомісячним переговорам  с кредиторами заарештованих за борги недобросовісного фрахтувальника у портах Туреччіни, Греції та Болгарії суден. Також був виграний судовий процес проти самого фрахтувальника

ТОВ "Інвестіційна компанія "СтандартІнвест"

директор

 

Управління корпоративними правами. Проведення аудиту фінансово-господарської діяльності (due diligence) санаторно-курортних закладів Криму, управління будівництвом АЕС, судноплавної компанії та інших активів.

Результат: успішне завершення усіх інвестіційних проектів.

ЗАТ "Українській Інформаційний Капітал"

голова правління

 

Маркетингові дослідження, розробка корпоративних сайтів, видання інформаційного ресурсу metalinform.com, тижневика "МеталІнформ", видання "Тендери МеталІнформ". 

 

Результат: виведення компанії на прибутковий рівень. 

bottom of page