top of page

Що говорять про Вадима Сухоненка ...

Олексій Пархомчук

Iнвестиційний директор IFU
у Європі і країнах Близького Сходу і Північної Африки

Я працював з Вадимом по багатьох проектах – бізнесових, громадських, освітянських – і завжди мав дуже добрі враження від співробітництва. Вадим досягає результатів, тому що вміє ясно бачити цілі, формулювати задачі, застосовувати відповідні ресурси, адаптуватися до змін, знаходити нестандартні рішення – все це базується на гарній освіті, інтенсивному досвіду роботи у багатьох секторах, постійному навчанні, а також незмінно позитивному ставленні до роботи, партнерів, команди і можливих труднощів. Я впевнено можу рекомендувати Вадима як менеджера вищої ланки і бізнес-партнера.

експерт у електронної комерції

Голова жюрі European E-commerce Awards

"Vadym is highly creative and a very easy-going person to work with. Working with Vadym, I found him as a result driven person and well-educated guy. He is experienced, open-minded, proactive and a deadline-oriented professional. I can highly recommend working with Vadym. He is a great asset to any company". 

"Вадим - дуже креативна та легка в роботі людина. Працюючи з ним, я можу сказати, що він - добре освічен і орієнтован на результат. Він - досвідчений, відкритий професіонал, який звик працювати в жорстких часових рамках.

Я можу сміливо рекомендувати його. Він стане прекрасним активом в будь-якій компанії"

серійіний IT підприємець з Данії

"Vadym is a very skilled employee and manager who build our customer service team in Dnipro. I can highly recommend Vadym to other companies".

 

"Вадим - дуже кваліфікований працівник та менеджер, який збудував нашу службу підтримкі кліентів у Дніпрі.  Я дуже раджу Вадима іншим компаніям".

Esben Elmoe
Костянтин Єфименко

міністр транспорту та звязку України у 2010 р.

«Вадим Сухоненко успішно керував пароплавством у період світової фінансової кризи.

Так, впродовж року він:

- розробив та впровадив нову організаційну структуру управління компанією відповідно до сучасних стандартів якості; 
- здійснив оптимізацію (скорочення) чисельності працівників адміністративного апарату та допоміжних структурних підрозділів на 30%, та чисельності плавскладу морських, річкових i пасажирських суден на 15%; 
- вирішив низку питань, пов'язаних з врегулювання проблем з корпоративними правами і нерухомим майном ВАТ «УДП» за кордоном.
Він також знайшов порозуміння з трудовим колективом та профспілками компанії при реалізації непопулярних заходів».

Артем Клімов

журналіст ("Кур'єр тижня")

«Вадим Сухоненко - молодий талановитий менеджер, який керував пароплавством у 2008-2010 роках. Це був найбільш важкий період останнього часу для УДП. У відстій ставали сотні судів світового торгового флоту, розорялися куди більш благополучні і багаті компанії.

Теплоходи "Vasiliy Shukshin", "Sergey Gritsevets", "Nikolay Zabolotskiy", "Vega-2", "Ilya Selvinskiy", "Leonid Lugovoy", "Vilkovo" були арештовані в різних портах Чорного і Середземного морів за борги іноземної компанії "Bardina Shipmanagement Ltd (Cyprus) ".

Тридцятирічний теплохід "Радомишль", 1,5 року простояв на рейді в індійському Мумбаї в очікуванні дозволу "рідного" міністерства на утилізацію і, не дочекавшись його, почав тонути, що загрожувало екологічною катастрофою і величезними штрафами.

Але грамотний керівник стукав у всі інстанції: судився з в.о. міністра транспорту, який блокував дозвіл на утилізацію плавучого металобрухту; подав позов на керівництво "Бардіна", яке незаконно передало флот в оперування третім особам; залучав центральну пресу; проводив акції протесту в Києві. Зрештою, всі судна були звільнені і повернулися в Україну».

в.о. Ізмаїльського міського голови

«Вадим Сухоненко очолив УДП у важкий для підприємства момент. Вголос про це не говорили, але відчуття було таке, що пароплавство доживає останні дні. Новий керівник зумів утримати компанію від краху, до якого та впритул наблизилася. На мою думку, Вадим Володимирович Сухоненко - молодий, талановитий керівник, вмілий менеджер».

Ірина Рудніченко

За порівняно невеликий період трудової діяльності Вадим Сухоненко здобув авторитет висококласного фахівця, який вміло поєднує ґрунтовну фундаментальну підготовку та успішний досвід управління в різних галузях економіки України, в тому числі в умовах кризи.

bottom of page